9. Kapitola - Urovnání (Mel+Chris)

 

Melanie

I když jsem ten den nemusela na vyučování, tak jsem stejně vstala brzo, abych měla víc času na přemýšlení. Věděla jsem, že to, jak se rozhodnu, může ovlivnit můj život, ale bála jsem se toho. Bála jsem se toho, že bych svého rozhodnutí mohla jednou hrozně litovat.

   Vstala jsem z postele a zamířila do koupelny, abych se sebou něco udělala. Klasicky jsem si rozčesala vlasy, umyla si obličej, vyčistila zuby a lehce se namalovala. Pár minut jsem na sebe civěla do zrcadla a pak zakroutila hlavou. Odtrhla jsem pohled od té Melanie, která nevěděla, co vlastně chce. Tohle jsem nebyla já. Co se to se mnou vlastně děje? Já jsem vždycky aspoň trošku věděla, co bych chtěla, ale momentálně? Připadám si, jako v pasti. Uvězněná ve vlastních pocitech.

Christian

Dřív než jsem stačil vejít do třídy, mě zastavila Angie a odtáhl mimo dostat ostatních. Tázavě jsem se na ní podíval.

,,Chrisi vyskytl se tady menší problém. Včera večer Tristan něco nakukal Melanie...ta holka z toho byla včera totálně na prášky.'' Řekla a já se na ní překvapeně podíval. Já toho kreténa asi vážně zabiju. Mu asi nestačilo, když jsem ho včera na tom večírku varoval, ať se od ní drží dál...on toho prostě nemůže nechat. Mělo mi dojít, že ona bude ta, kterou bude chtít dostat do postele. Ani trošku se mi to nelíbilo.

,,Co jí řekl?'' Zeptal jsem se a ona se na mě smutně podívala.

,,Melanie mu podle mě nevěřila, ale tvrdil jí, že využíváš holky, které nepatří do elity...ona ten večer celkem hodně brečela a dneska jí mám ve škole omluvit. Chrisi s tím bys měl něco udělat a možná jí to vysvětlit, protože mi řekla, že už vážně neví, čemu má věřit. Nevím, jestli to, co jsem řekla, dává smysl, ale zkus to nějak přebrat.'' Odpověděla a já se vyřízeně opřel o skříňky. Tohle je konec. Ona mi už nebude věřit...snažit se jí přesvědčit o tom, že to není pravda nemá cenu.

Melanie

Po hodně dlouhým přemýšlení jsem se rozhodla, že přece jen do tý školy půjdu. Asi to už konečně Chrisovi řeknu. Vzala jsem na sebe džíny a černé tričko. Pospíchala jsem, abych to stihla včas. Naštěstí jsem přišla, tak akorát před posledním zvonění, které oznamovalo začátek hodiny. Angie se na mě tázavě podívala a já pokrčila rameny. Letmo jsem se podívala na Chrise. Vypadal naštvaně...co to s ním asi dneska je? Nevím, jestli je dobrý nápad říct mu to, když má dneska takovou náladu. Jenn se vedle mě usmívala a pak ke mě šoupla papírek se vzkazem.

,,Můžeš dneska hned po škole?'' Bylo to napsaný úhledným tiskacím písmem a já kývla. Její úsměv se ještě víc rozzářil a pak už jsme se věnovali hodině. Skoro nic jsem nevnímala, protože jsem byla ponořená ve svých myšlenkách. Ani jsem nezaregistrovala, že zvoní. Chris hned zmizel ze třídy a já se otočila na svou sousedku.

,,Mám vymyšlenou choreografii, tak jí pak můžeme zkusit.'' Řekla jsem a ona rychle kývla. Celý zbytek dne se mi Chris vyhýbal, ale já ho zastavila před hodinou chemie.

,,Chrisi...můžeš na chvilku?'' Zeptala jsem se a stála kousek od dveří do učebny. Chvilku váhal, ale nakonec ke mě přišel.

,,Co potřebuješ?'' Zeptal se a já se na něj podívala. Panebože je to dobrý nápad? No buď teď nebo už nikdy.

,,Musím ti něco říct...možná se ti to nebude líbit, ale já už to prostě nedokážu dál tajit. Včera jsem...'' Zastavil mě zvednutím ruky.

,,Nic neříkej, protože já přesně vím, co máš na mysli. Nechápu, že to Tristanovi věříš. Myslel jsem si, že se nedáš, tak lehce zmanipulovat, ale asi jsem se v tobě spletl.'' Překvapeně jsem se na něj podívala.

,,O čem to sakra mluvíš?'' Zeptala jsem se trošku naštvaně. On mě normálně obvinil z toho, že jsem uvěřila jeho bratrovi. Děla si ze mě srandu?

,,Nesnaž si tady hrát na neviňátko...ty víš moc dobře o čem mluvím.'' Odpověděl a já už byla vážně naštvaná.

,,Tak tohle jsem od tebe vážně nečekala. Já ti tady chci něco říct a ty mě mezi tím stačíš naštvat. Jak si to vůbec představuješ?! Abys věděl, tak tvůj brácha je mi ukradenej a nevěřila jsem mu...až do teď. Spíš já se spletla v tobě. A momentálně se mi potvrdilo jen jedno. Vy z elity jste všichni stejní kreténi.'' Nechala jsem ho tam stát a vešla do třídy. Sedla jsem se vedle Johna, na kterého jsem se potom otočila. Zase se tak blbě usmíval. Hodina uběhla rychle v klasickém kolotoči. John, který se mě zase dotýkal, učitel, který se snažil vysvětlit látku a Chris, který se zničeně díval do sešitu. Už mi bylo jedno, jak se cítí.

Christian

Vážně mi řekla, že jsem kretén? Sakra tak, co mi chtěla říct? Naštval jsem jí...panebože ať už ta hodina skončí. Díval jsem se do sešitu a poslouchal učitela. Konečně zazvonilo a já si všiml, jak jde Angie k Mel. Něco jí říkala a Angie přitom kroutila hlavou. Zvedl jsem se a v ten moment jsem si všiml, jak ke mě Angie naštvaně míří. A je to tady. Melanie mezitím odešla ze třídy s Johnem v patách.

,,Christiane Woodsi máš vážný problém.'' Řekla a zabránila mi v odchodu.

,,Co je?'' Zeptal jsem se otráveně. Ona byla vážně naštvaná.

,,Můžeš mi laskavě vysvětlit, cos jí to zase řekl?'' Tázavě se na mě podívala a já pokrčil rameny.

,,To, co by mi řekla ona.'' Odpověděl jsem a ona zakroutila hlavou.

,,Chrisi nerada ti to říkám, ale ty si vážně idiot...ona ti chtěla říct to na, co ty jsi hledal odvahu dva dny.'' Překvapeně jsem se na ní podíval a pak jsem si sepnul ruce za hlavou.

,,Panebože. Já jsem vážně kretén...tak tohle mi už vážně neodpustí, co?'' Zeptal jsem se opatrně a ona pokrčila rameny.

,,Tak to nevím.'' Přiznala a já sklopil hlavu. Tohle jsem vážně pokazil...

Melanie

Kretén, debil, ignorant a přesto pořád kluk, kterýho miluju. Kdyby mě aspoň nechal domluvit, ale ne. Proč si sakra myslel, že bych uvěřila Tristanovi? To už je jedno. Zkazil to. Skončila jsem s ním. Otevřela jsem dveře do tělocvičny nebo jak tomu mám vlastně říkat. Nácviková místnost? Většina holek už tam byla. Chyběla Amy s Angie. Zajímavý...ty dvě tady bývali mezi prvníma. Nakonec se ale stejně objevili. Každá se omluvila a já pustila rádio. Všechny už věděly, kde mají stát. Nejdřív jsem jim ukázala základní kroky. Pak jsem je vyzvala ať se ke mě přidají. V odrazu zrcadla jsem zahlédla Chrise a okamžitě se zastavila.

,,Melanie mohla bys na chvíli?'' Zeptal se a já se na něj otočila.

,,Ne.'' Odpověděla jsem a zamračila se. Svěsil ramena a podíval se na mě. Přišla jsem ke dveřím a zavřela je.  Ty se samozřejmě po chvilce zase otevřeli.

,,Melanie...jen na dvě minuty.'' Podívala jsem se na Angie, která se usmála a kývla. Zhluboka jsem vydechla a šla za ním. Za sebou jsem ty dveře zavřela.

,,Co chceš?'' Zeptala jsem se a podívala se na něj.

,,Chci se ti omluvit...choval jsem se, jako idiot. Byl jsem zmatenej...tak jinak. Včera jsem ti chtěl něco říct, ale neřekl. Nevím proč...možná jsem na to neměl dost odvahy a nečekám, že mě pochopíš, ale měla bys to vědět.'' Přitáhl mě k sobě a dlouze políbil. Tentokrát jsem byla zmatená já.

,,Vědět, že tě miluju.'' Dodal, když mě pustil. Pár vteřin na to jsem mu vrazila pořádnou facku, že mi i ta ruka brněla.

,,To bylo za to, že si mě obvinil z toho, že jsem uvěřila tvému bratrovi a tohle...'' Než jsem dokončila větu a než on stihl něco říct, tak jsem mu polibek vrátila.

,,Tohle je za to, že jsi konečně našel odvahu, abys mi řekl, že mě miluješ.'' Usmála jsem se, když jsem si všimla toho jeho překvapenýho výrazu. Nakonec i já byla překvapená, že jsem mu tak rychle odpustila...


Diskusní téma: 9. Kapitola

♥♥♥

Kyaaaaaaa :3 :3 :3 To je tak skvělý!!!!! Boží, dokonalý, ÚŽASNÝ!!!!!!! Já to miluju ^_^ Miluju, miluju, miluju!!!!! Oke...už jsem v pohodě....NE, nejsem...Ty mě zničíš. Začíná se to jevit jako fakt megáckej příběh :3 Hlavně piš dál ^_^

Re: ♥♥♥

Děkuju :D Věř mi, že zničit tě, je to poslední, co bych chtěla :))

Luxus

Krásné. Povedlo se ti to. Je to plné všech druhů emocí. Nebýt Angie kdo ví jestli by to dali dohromady. Je to nádherná kapitola. Už jsem natěšená jak jim bude vztah klapat a co na to brácha Christiana.♡♥

Re: Luxus

Děkuju :) Pokusím se, co nejdříve napsat další kapitolu ať se dozvíš, jak to bylo dál :D

Já už se tak bála, že si to rozhází :D No, a jak mu dala facku, tak jsem se lekla taky, protože jsem si řekla tak a je konec...no a pak BUM :D Dokonalý. Jsou spolu..hurá :D

Re: ♥

Já se přiznám, že jsem hodně přemýšlela jestli je mám dát k sobě, nebo jestli je rozhádat, ale vyhrála to první možnost, takže jsem ráda, že se kapitola líbila. Ovšem tohle je nakonec jen začátek... :DD Každopádně děkuju, že jsi téhle kapitole věnovala svůj čas :D :)

Přidat nový příspěvek