2. Kapitola

 

Přijel jsem před školu a několik dalších minut jsem jen seděl a přemýšlel. Nad včerejškem. Nad soubojem s mým bratrem, který se mi, tak vzdálil. Přidal se na druhou stranu a zradil mě. A jediný jeho důvod? Ona. Zamiloval se do holky, ze které měl udělat temného anděla, ale ta ho zničila. Kvůli ní se z něj stal hodný. Je to můj přesný opak. Já bych tohle kvůli holce nikdy neudělal, protože za to žádná nestojí. Kousek ode mě zastavilo dobře vypadající Porsche 988 (obrázek na konci kapitoly). Vystoupil z něj nějaký mladý kluk, ale chvilku po něm Tamara...takže tohle je ten její přítelíček jo? Ten, že by mě měl zastavit? Ha ha ha...nechtějte mě rozesmát. To byl ten nejhorší vtip, jaký jsem kdy slyšel. Nakonec i já jsem vystoupil z auta a první koho jsem si všiml, byly ty dvě střeleně holky ze včerejška. Zakroutil jsem hlavou a šel ke škole. Spousta holek se na mě otáčelo, jednou z nich byla i má budoucí princezna temnoty. Její pohled jsem jako jediné opětoval. Většina z nich si potom začala něco šuškat a pak šli za mnou. Bylo to otravný, ale pro můj úkol to bylo přínosný. Čím víc fanynek tím větší úspěch. Věděl jsem, že se ještě mám zastavit v ředitelně, abych převzal rozvrh a podepsal několik papírů. Nic důležitýho, ale udělat jsem to musel. Šel jsem chodbou a ignoroval všechny okolo. Zaklepal jsem na dveře a počkal do doby, než se otevřeli.

,,Pan Harrison? Pojďte prosím dál.'' Řekla a já vešel do celkem velké místnosti. U většího okna stál stůl za ním jedna židle a před ním dvě křesla. Po stranách místnosti bylo několik poliček na důležité papíry. A jako obvykle zase všude bílá barva. To bylo tak odporný...bylo mi z toho blbě. A teď vážně...nic horšího jsem ještě neviděl.

,,Posaďte se.'' Pokynula mi rukou a já se sesunul do jednoho z křesel. Snažil jsem se o nenucený úsměv, ale nakonec jsem se na to naprosto vykašlal.

,,Tady máte rozvrh hodin, školní řád a seznam mimoškolních aktivit.'' Postrčila ke mě několik papírů a já si je vzal. Popravdě jsem se v tom zrovna moc neorientoval. Měli v tom, jako vždycky strašnej bordel.

,,Děkuju.'' Řekl jsem a vzhlédl od papírů v mých rukách na ředitelku za stolem. Starší ženská...asi kolem šedesáti, šedý vlasy, která měla na půl obarvený a obličej samá vráska. No nic moc.

,,Pak byste měl podepsat několik důležitých papírů a pak Vás nechám odejít na výuku.'' Dodala a vstala, aby ty papíry našla...a že je hledala dlouho.

,,No konečně...tady jsou.'' Podala mi je i s propiskou a já je bez přemýšlení okamžitě podepsal. Ona se na mě překvapeně podívala a já jen pokrčil rameny.

,,Musím zdůraznit, že v naší škole je přísně zakázaný rasismus.'' Řekla a já kývl. Dopředu jsem o tom byl informovanej, takže to zase takový překvapení nebylo...ať mi řekne jednu školu na, který je rasismus povolenej.

,,Já vím...byl jsem s tím obeznámen jedním ze žáku.'' Právě zazvonilo a ona se zamračila.

,,Nechci Vás moc zdržovat, ale musíme probrat nějaké důležité věci.'' Podíval jsem se na ní a ona se podívala na své hodinky. Zhluboka se nadechla.

,,Tak za prvé...pravidelná docházka je Vám snad jasná, ale pokud se do školy nedostavíte delší dobu, jako týden, tak budete dočasně vyloučen.'' Kývl jsem, aby si myslela, že jí poslouchám, ale neposlouchal. Asi dalších deset minut, tam něco mlela a pak mě nechala konečně odejít. Vyšel jsem otráveně z ředitelny a zastavil se kousek ode dveří. O skříňky se opírala Tamara a dívala se na mě. Usmála se.

,,Ty jsi ten novej, že? Kyle?'' Zeptala se a já kývl. Dneska na sobě měla pro změnu smaragdově zelený tričko s dlouhým rukávem, džíny a černý boty na podpatku.

,,Vidím, že tě ředitelka trošku zdržela, ale to neřeš...teď máš mytologii a ta je tady. Máme jí společně.'' Trhla hlavou ke dveřím přede mnou a já se usmál.

,,A nemáš už být náhodou dávno tam Tamaro?'' Zeptal jsem se a její úsměv se ještě rozšířil. Kývla a popošla blíž je mě.

,,Já nikdy nechodím na mytologii včas...není to příliš zajímavej předmět a navíc učitel si na mě zasedl.'' Odpověděla a vzala mi rozvrh z ruky. Zkoumavě si ho prohlížela a já povytáhl obočí.

,,Vidím, že většinu předmětů máme společnou...a jak jsi věděl, že se jmenuju Tamara?'' Zeptala se a já pokrčil rameny.

,,To víš...jsi jedna z nejpopulárnějších holek na škole, takže tě nejde nepoznat.'' Překvapeně se na mě podívala a pak pokrčila rameny. Rozhlédla se po chodbě.

,,Možná by nebylo na škodu jít na tu hodinu, že?'' Zeptala se a já kývl. Nechal jsem ji jít první. Otevřela dveře a vešla...já šel hned za ní. V celý třídě se rozhostilo ticho a učitel se na mě podíval.

,,Takže dětska váš nový spolužák Kyle Harrison...posaď se vedle slečny Meyer, kterou už očividně znáš.'' Kývl jsem a podíval se na jejího přítele, který se na mě vražedně díval. Musel jsem se usmát. Sedl jsem si vedle ní a krátce se na ní podíval. Nakonec jsem se soustředil na vyučování a pro jednou jí nechal být. Už teď si myslím, že to vážně nebude, tak jednoduchý, jak jsem předpokládal.

    Po poslední hodině jsem rovnou šel na parkoviště, abych mohl vypadnout. Všiml jsem si, jak před mým autem stojí ty tři holky. Tamara a ty dvě ze včerejška. Myslím, že se jmenovali Melisa a Elisa. Asi sestry. Pomalu jsem šel k nim.

,,Je to vážně pěkný auto...ale on je stokrát hezčí.'' Řekla jedna z nich a já se pousmál.

,,Nech toho.'' Druhá do ní strčila.

,,Z nuly na sto zrychlí za 3,4 sekundy...maximální rychlost je myslím 325 kilometrů za hodinu. Hliníková karosérie má zcela novej design od Pininfariny.'' Řekla Tamara.

,,Vyznáš se v autech?'' Zeptal jsem se a ty dvě se na mě otáčeli. Jen ona ne.

,,Celkem jo...miluju tohle auto.'' Odpověděla a já si všiml úsměvu na její tváři.

,,Chceš svézt?'' Zeptal jsem se a ona se na mě přes rameno podívala.

,,Kdy a kde?'' Usmál jsem se a ty dvě mezitím naštvaně odešli. Přišel jsem blíž k ní.

,,Ve tři...na tý nový neotevřený cestě.'' Odpověděl jsem a ona kývla. Pak jsem si všiml, že k nám míři ten její přítel, takže jsem od ní odstoupil a nasedl do svého auta. Já se musel zbláznit? Jsem vážně idiot...zvát jí na projížďku? Mám jí změnit a ne zbalit! Měl bych se praštit. Snad by se mi v tý bedně rozsvítilo...

Porsche 988...má být uvedený na trh v roce 2017 :D

Diskusní téma: 2. Kapitola

Zase se opakuju...

Ano, opět se budu opakovat, protože takhle kapitola byla boooožíííííí :D :33 Vážně super a myslím, že Kyle bude jako jeho bráška :D :3
Ty se vyznáš v autech? o.O :D

Re: Zase se opakuju...

Děkuju moc :D V autech se moc nevyznám...informace jsem hledala na internetu :))

:D

Páni. Příběh se zatím dobře vyvíjí :D Zajímalo by mě jestli jí ten Kyle odolá, protože už teď si myslím, že má co dělat, aby se do ní nějak nezakoukal :D

Re: :D

Děkuju♥ Tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne :))

:D Líbilo se.....teda musím říct, že Kyle začal podléhat dost rychle :D Schválně jestli skončí, jako jeho bratr :D

Re: ♥

Tak uvidíme, co řekneš na pokračování...nakonec Kyle je od svého bratra dost odlišný :DD

Přidat nový příspěvek